• DO POZORNOSTI RODIČOM!

• Riaditeľstvo ZŠ Bešeňov oznamuje rodičom a žiakom, že na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Nových Zámkoch, je vyučovanie odo dňa 13. decembra (utorok) do 16. decembra 2022 prerušené z dôvodu zvýšeného počtu žiakov s chrípkovým ochorením.

• Vyučovanie bude pokračovať v pondelok 19.decembra 2022.

Ďakujeme za pochopenie.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Pytagoriáda.

Dňa 7.12.2022 sa uskutočnilo školské kolo Pytagoriády. Zúčastnili sa ho žiaci 3. a 4. ročníka. Úspešným riešiteľom sa stal Leonard Šimko, žiak 4. ročníka. GRATULUJEME!

• Na Mikuláša

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadlo.

Na Mikuláša sme navštívili predstavenie Rojko v Novom divadle v Nitre. Je to inscenácia na motívy knihy Jana Mc Ewana pre divákov od 6 rokov o detských snoch, ktoré menia svet na krásnu a spravodlivú "rajskú" záhradu. Príbehy a dobrodružstvá Petra, Katky a ich mamy nás pobavili aj poučili.

Po príchode do školy nás čakalo sladké prekvapenie od Mikuláša a od pána starostu Mgr. Štefana Šimka. Ďakujeme.

• Pasovanie prvakov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Pasovanie prvakov.

Včerajší veľký deň pre prváčikov. 🧍‍♀️🧍 Pod vedením kapitána - p. učiteľky, sa naši námorníci vydali na dobrodružnú plavbu za poznaním a pokladom. ⛵️Zdolali všetky úlohy, ktoré boli pre nich nachystané na ostrovoch 🏝kamarátskych pirátov. ⚔️💣Nakoniec spoločne s pirátmi odomkli tajomný poklad, 🔑💎💰zložili prvácky sľub a boli pasovaní za žiakov základnej školy.🏫