• Futbal McDonalds Cup

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Futbal McDonalds Cup.

Dňa 17.4.2024 sa žiaci našej školy zúčastnili obvodného kola v minifutbale Mc Donald s Cup, ktorý sa konal v Nových Zámkoch. Deti podali výborný výkon, boli priebojní a rozhodní, umiestnili sa na krásnom 2. mieste. Našu školu reprezentovali N. Vinceová, L.Szolárová, V. Seres, T. Drevenák, Z. Takács, P. Ivan, F. Bukai, D. Löbb, D. Gúgh.

• Otvorená hodina pre predškolákov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Otvorená hodina pre predškolákov.

Otvorenú hodinu pre budúcich prváčikov a rodičov viedla pani učiteľka Mgr.Slávka Vančová✌️🙂. Keďže sa blížia veľkonočné sviatky, začali hodinu hľadaním veľkonočných vajíčok ukrytých v triede. 🥚🐣 Naši 👫🏼prváci a tretiaci 🧍‍♀️🧍‍♂️riešili množstvo zaujímavých úloh, no a predškoláci nezaostávali a s radosťou sa do pripravených aktivít tiež zapojili a ukázali, ako sú pripravení do školy. 👌🏫🎒Prváci nám predviedli ako výborne už dokážu čítať a čo všetko vedia napísať. 🖋Tretiaci vyhľadali vybrané slová a zahrali sa na spisovateľov📝🖊 a malých učiteľov, keď asistovali predškolákom. Po otvorenej hodine pani riaditeľka Mgr. Lívia Kuchtová a mentorka RCPU Nové Zámky a Šaľa PaedDr.Dominika Tušsová informovali rodičov budúcich prvákov o pripravovanej kurikulárnej reforme od septembra 2024 v našej škole.