• Jump arena

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Jump arena.

👍Odmena za celoročné aktívne čítanie👍 - Exkurzia do 👌Olymp centra a Nádvorie Európy v Komárne.

• 1. miesto Okresná súťaž v poskytovaní prvej pomoci.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 1. miesto Okresná súťaž v poskytovaní prvej pomoci..

16.5.2024 našu školu reprezentovalo družstvo mladých zdravotníkov DMZ1 v zostave - kapitánka Lea Szolárová, Patrik Ivan, Damián Lőbb, Zoltán Takács a Jakub Szabadkai na Okresnej súťaži v poskytovaní prvej pomoci, ktorú organizoval SČK územný celok Nové Zámky. Naši mladí zdravotníci preukázali svoje schopnosti, zručnosti a vedomosti v modelových situáciách. Ošetrovali popáleniny, veľké vonkajšie krvácanie, bezvedomie a zlomeniny. Vybojovali úžasné prvé 1. miesto. Srdečne gratulujeme. Bc. Monika Dabrowska

• Deň Zeme v ŠKD

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme v ŠKD.

Životné prostredie je dar pre ľudí.. a preto si našu Zem chráňme každý deň! V duchu tohto hesla boli zamerané enviromentálne aktivity, ktorým sa deti venovali v ŠKD pri príležitosti Dňa Zeme. Pozreli si prezentáciu, pracovali v skupinách a prezentovali návrhy ako môžu prispieť k ochrane planéty. Návrhy vpísali do papierových modelov našej planéty.

• Majáles

• Vystúpenie našich žiakov na Majálese 27.4.2024. Ďakujem pani vychovávateľkám Andrejke Šimonovej a Monike Dabrowskej za prípravu programu.

• Aktívne učenie ku Dňu Zeme, spolupráca druhákov a štvrtákov, prezentácie skupín, súťaž Pravda/Nepravda, tvorivé úlohy a starostlivosť o vysadené rastliny na školskom dvore.